Vene Viisakeskus

Anname endast parima, et viisa taotlemine oleks Teie jaoks kättesaadav ja meeldiv!

Vene Viisakeskuse tegevus on suunatud Venemaa viisasid taotlevate Eesti ja kolmandate riikide kodanike teenindamise kvaliteeditaseme tõstmisele.

Viisakeskuse esmatähtsaks ülesandeks on viisade vormistamise protseduuri kiirendamine ja lihtsustamine.

Meie klienditeenindajad abistavad meeleldi Teid viisa vormistamisel: annavad infot viisa taotlemiseks vajaminevate dokumentide kohta, kontrollivad kõikide vajalike dokumentide olemasolu, komplekteerivad dokumentide paketi ja annavade selle üle konsulaarosakonnale viisa vormistamiseks.

Peale viisa väljastamise otsuse langetamist on Teil võimalik saada dokumendid kätte Vene Viisakeskusest või kulleriga Teie poolt näidatud aadressile. Dokumentide kohale toomine kulleriga toimub Tallinna piires ühe tööpäeva jooksul ja Eesti piires kahe tööpäeva jooksul. Selle teenuse hinnaga saate tutvuda meie kodulehel.

Vastused oma küsimustele saate ka telefoni teel helistades meie esinduste infotelefonidel. Infotelefoni operaator saab Teid registreerida vastuvõtule Teile sobival ajal.

Vastuvõtule saate registreerida ka ise meie kodulehe kaudu.

Igal isikul, kes soovib taotleda Venemaa viisat, on õigus oma taotlusega pöörduda nii Vene Viisakeskuse poole kui ka otse Vene Föderatsiooni Konsulaati.

Kõik sõltub isiku enda valikust.

Lõpliku otsuse viisa väljastamise kohta teeb eranditult Vene Föderatsiooni Konsulaat. Viisakeskus täidab üksnes abifunktsiooni.

Vastuvõtule registreerimine
Vastuvõtuaja tühistamine
Vastuvõtuaja muutmine
Ankeedi täitmine
Visa kategooriad